سال ١۴٠٣ سال تاریخ سازی مجموعه تیپیکو خواهد بود

سال ١۴٠٣ سال تاریخ سازی مجموعه تیپیکو خواهد بود

سال ١۴٠٣ سال تاریخ سازی مجموعه تیپیکو خواهد بود

بسم الله الرحمن الرحیم
«یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول الحول و الاحوال؛ حول حالنا الی احسن الحال »

سلام عرض می‌کنم خدمت خانواده بزرگ گروه دارویی تامین اجتماعی و تبریک می‌گویم حلول ماه مبارک رمضان و آغاز سال ۱۴۰۳ را خدمت همه عزیزان و همه همکاران گرامی در هلدینگ و شرکت های تابعه. امیدوارم که همه عزیزان سال خوبی را شروع کنند و تعطیلات خوبی هم داشته باشند.

در آغاز سال نو تشکر می‌کنم از همه همکاران مجموعه بابت زحماتشان در سال ۱۴۰۲ . سال گذشته جزو سخت ترین سال ها در حوزه تولید، علی‌الخصوص برای صنعت داروسازی بود و واقعا همکاران بنده همت و جهاد کرده و این مجموعه ها را پیش بردند. و علیرغم تمام مشکلات و چالش ها چرخ تولید متوقف نشد و کمبود دارویی در شرکت‌های گروه دارویی تامین نداشتیم..

از همه عزیزانی که سال ١۴٠٢ مجموعه تیپیکو را همراهی نموده و یا عزیزانی که مدتی در مجموعه کار کردند و زحمت کشیدند و الان در خارج از مجموعه مشغول هستند، تشکر می‌کنم و سلامتی و سالی خوب و خوش رو برایشان آرزو دارم.

در حالی سال ۱۴۰۳ را شروع می‌کنیم که با بحران‌های مختلفی صنعت تولید کشور و صنعت داروسازی دست و پنجه نرم می‌کند. سه ماهه پایانی سال ١۴٠٢ با به اذعان همه دست اندرکاران جزو سخت‌ترین ماه‌های دوران صنعت دارویی کشور به لحاظ چالش نقدینگی و مدیریت سرمایه در گردش بود و تقریباً همه بنگاه‌های اقتصادی حاضر در صنعت دارو با این چالش‌هادست و پنجه نرم می‌کردند.

انشاالله سال ۱۴۰۳ با برنامه‌ریزی ‌هایی که توسط همکاران بنده در هلدینگ صورت گرفته، بتوانیم بر این بحران‌ها غلبه کنیم و سالی خوب و موفق را در تاریخ تیپیکو رقم بزنیم

اولویت کاری و مهمترین برنامه‌های تیپیکو در سال ١۴٠٣ ، در حوزه پروژه‌های سرمایه‌گذاری و همچنین نوسازی و بازسازی خطوط تولیدی است.

گروه دارویی تامین با 25 شرکت تابعه خود از قدرتمندترین مجموعه‌های صنعت داروسازی کشور است که زنجیره کاملی از تحقیق و توسعه، تولید ماده اولیه، تولید محصول نهایی، پخش و توزیع سراسری کشوری و بازرگانی را در اختیار دارد. بسیاری از خطوط ما فرسوده هستند و متاسفانه سرمایه‌گذاری لازم در این خصوص انجام نشده و ما در اولین گام برنامه‌هایی برای بازسازی و نوسازی خطوط تولیدی براساس استانداردهای لازم داریم.

در گام دوم با سرمایه‌گذاری در حوزه‌ها و بازارهای جدید ورود می‌کنیم،به همت همه کارگران عزیز در خطوط تولیدی و پخش و انبارش داروها در سراسر کشور تولید و توزیع دارو را از اولین روز سال جدید و بدون تعطیلی شروع کرده‌ایم.

از همه کارگران مدیران و همکاران خودم صمیمانه تشکر می‌کنم دست آنها را به گرمی می‌فشارم و تقاضا می‌کنم که در سال جدید با جدیت و همت و تلاش بیشتر شروع کنید.

اطمینان قلبی دارم که سال ۱۴۰۳ سالی تاریخ ساز برای مجموعه تیپیکو خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته بندی

محبوب ترین مقاله ها

سال ١۴٠٣ سال تاریخ سازی مجموعه تیپیکو خواهد بود
۳ فروردین ۱۴۰۳

بسم الله الرحمن الرحیم «یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول ...

دیدار دکتر احمدرضا طاهری با کارکنان
۲۸ اسفند ۱۴۰۲

حضور مدیر عامل در جمع کارکنان برای تبریک سال نو مدیر عامل شرکت دانش بنیان دارویی ...

نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی ۱۴۰۳
۲۷ اسفند ۱۴۰۲

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته ...

مراسم روز زن ره آورد تامین
۱۳ دی ۱۴۰۲

‌ تنها یک زن، همچون فاطمه (س) می‌تواند «مادرِ پدرِ خویش» باشد و به «ام ابیها»، ...

مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی
۱۳ دی ۱۴۰۲

مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیر عامل شرکت دانش بنیان ...

مراسم هفته پژوهش و فناوری ره آورد تامین
۲۵ آذر ۱۴۰۲

هفته پژوهش با برگزاری جلسه تخصصی پیرامون آخرین دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه همراه بود. در ...

برچسب ها

error: محتوای محافظت شده